• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 69
   کد: 196251
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
   مشاور شهردار مشهد تاکید کرد؛

   سازمان بازآفرینی تلاش‌های زیادی در حوزه کمک به اقشار آسیب‌پذیر کرده است

   سازمان بازآفرینی به عنوان تسهیل‌گر وارد این عرصه شد و توانسته با کمک به این فرآیند از طریق آوردن خیریه‌ها پای کار برای تهیه و تامین بسته‌های بهداشتی و معیشتی و از طرف دیگر با جمع‌آوری اطلاعات از طریق دفاتر توسعه محلات، اقدام مهم و خوبی را به سرانجام برساند.
   سازمان بازآفرینی تلاش‌های زیادی در حوزه کمک به اقشار آسیب‌پذیر کرده است

   مشاور شهردار مشهد گفت: دفاتر تسهیل‌گری و در بعد کلان‌تر آن سازمان بازآفرینی نیز به دلیل ماهیت ذاتی تسهیلگری خود تلاش‌های ارزشمندی را انجام داده‌اند تا به کمک شهروندان در حوزه اقشار آسیب‌پذیر و حاشیه شهر یا مناطق آسیب‌پذیر برود.
   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، محسن قریب در حاشیه بازدید از محل بسته‌بندی بسته‌های معیشتی که با تسهیل‌گری سازمان بازآفرینی به مرحله اجرا رسیده، اظهار کرد: شیوع بیماری کووید 19، شرایط جدیدی را پیش روی مدیریت کشور و بالطبع مدیریت شهری قرار داد که در نهایت به دنبال خود چالش‌هایی را نیز ایجاد کرده که سبب شد تا فرآیندهای جدیدی در جهت بهبود شرایط شهروندان و رفع چالش‌های جدید رخ دهد.
   وی ادامه داد: در همین راستا شورای اسلامی و شهرداری مشهد ضمن رصد شرایط ایجاد شده به کمک شهروندان آمدند و گام‌های خوبی در حد توان و بضاعت خود در جهت کم کردن مشکلات شهروندان برداشتند.
   مشاور شهردار مشهد تصریح کرد: دفاتر تسهیل‌گری و در بعد کلان‌تر آن سازمان بازآفرینی نیز به دلیل ماهیت ذاتی تسهیلگری خود تلاش‌های ارزشمندی در این راستا انجام داده تا به کمک شهروندان در حوزه اقشار آسیب‌پذیر و حاشیه شهر یا مناطق آسیب‌پذیر برود.
   قریب خاطرنشان کرد: سازمان بازآفرینی به عنوان تسهیل‌گر وارد این عرصه شد و توانسته با کمک به این فرآیند از طریق آوردن خیریه‌ها پای کار برای تهیه و تامین بسته‌های بهداشتی و معیشتی و از طرف دیگر با جمع‌آوری اطلاعات از طریق دفاتر توسعه محلات، اقدام مهم و خوبی را به سرانجام برساند.
   وی اضافه کرد: آنچه مشاهده می‌شود دامنه وسیعی از کمک‌ها در تیراژ و تناژ بالاست که در اختیار کسانی که واقعا نیازمندند قرار می‌گیرد. 

   تعداد بازدید: 69
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,750
  تعداد بازدید امروز : 203
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد