• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 57
   کد: 196252
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
   رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرمشهد مطرح کرد:

   کرونا، فرصت تاثیرگذاری سازمان بازآفرینی در دل محلات

   رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بحران کرونا، فرصتی فراهم کرد تا سازمان بازآفرینی بتواند به درستی میزان نفوذ و تاثیر خود به دل محلات را بررسی و راهکارهای مناسب را اتخاذ کند.
   کرونا، فرصت تاثیرگذاری سازمان بازآفرینی در دل محلات

   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، بتول گندمی در بازدید از محل بسته‌بندی بسته‌های معیشتی که با تسهیل‌گری سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، تهیه و توزیع می‌شود، ضمن تشکر از سازمان نوپای بازآفرینی و همکارانی که در این مدت در راستای سیاست شورای پنجم، برنامه‌ریزی کرده و گام‌های موثری نیز برداشته‌اند، افزود: اسازمان بازآفرینی، در رویکرد تسهیل‌گری توانسته در این بخش، کار را به خوبی مدیریت و از ظرفیت‌های بخش خیریه‌ها، سمن‌ها و بنیادهای نیکوکاری و حضور خیرین محترم به خوبی استفاده کند همچنین مجموعه دفاتر، کار را با کم‌ترین دخالت و بیش‌ترین تاثیرگذاری به دل محلات برده و نیازمندان واقعی و مشکلات آن‌ها را شناسایی کرده و در جهت رفع و پایش مشکلات و کاهش نیازمندی ‌این افراد گام بر می‌دارند، که جای تقدیر و تشکر دارد.

   وی خاطر نشان کرد: با وجود تجربه اندک مجموعه دفاتر در این بخش، ایفای نقش تسهیل‌گری به خوبی رخ داده است که این موضوع چه در تهیه و تامین بسته‌های بهداشتی و معیشتی که به دست بنیاد نیکوکاری ایرانیان تهیه شده است و چه در بسته بندی و توزیع این بسته‌ها که تماما به همت داوطلبان ساکن در محلات روی داده، نمود داشته است.

   گندمی با بیان اینکه سیستم مدیریت شهری به طور مشخص، خیلی با نوع کارهای مشارکتی و چگونگی مشارکت شهروندان آشنا نیستیم، ادامه داد: اینکه چگونه شهروندی که تمایل دارد کمک کند و شهروندانی که باید این کمک به آنها برسد را بتوانیم به درستی بین آنها ارتباط برقرار کنیم نکته اصلی است.

   رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ادامه داد: یکی از کارهایی که سازمان می‌تواند در وظایف ذاتی خود ادامه دهد همین نقش تسهیل‌گری و مشارکتی است که در شرایط فعلی و در رابطه با بحران کرونا در دو گام، به خوبی ایفا کرده است.

   وی در پایان تصریح کرد: ما به چنین بازوهایی نیاز داریم و امیدواریم که این بازوها بتوانند در میان محلات، بین مسئولین و مردم واسطه شوند و تسهیل‌گر باشند تا خلا هایی که همواره وجود داشته است را مرتفع کنند. 

   تعداد بازدید: 57
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,714
  تعداد بازدید امروز : 167
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد