• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 86
   کد: 196264
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
   شهردار منطقه 10 مشهد مطرح کرد:

   نقش موثر سازمان بازآفرینی در جلوگیری از موازی‌کاری‌های دولتی

   این دفاتر با شناسایی افراد نیازمند و توزیع بسته‌ها از طریق معتمدین مردمی و همچنین استفاده از حضور خیرین و بنیادهای خیریه و کمک‌های ایشان، شرایط خوبی را برای افرادی که نیازمند واقعی هستند، فراهم آورده است.
   نقش موثر سازمان بازآفرینی در جلوگیری از موازی‌کاری‌های دولتی

   احمد حافظ شهردار منطقه 10 مشهد گفت: دفاتر تسهیل‌گری همان‌طور که از اسمشان پیداست، تسهیل‌گر روابط بین بخش دولتی و بخش خصوصی به ویژه عامه مردم هستند؛ این دفاتر نقش بزرگ و خوبی را در ایام مبارزه با ویروس کرونا ایفا کردند و نقش پررنگی از آن‌ در شهرداری مشهد دیده شد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، احمد حافظ با اشاره به نقش موثر دفاتر تسهیل‌گری در کاهش آسیب‌های بحران اخیر افزود: این دفاتر با شناسایی افراد آسیب‌دیده از شرایط موجود و کسانی که به واسطه شیوع ویروس کرونا، دچار معضلات معیشتی شدند، از موازی‌کاری‌های احتمالی دولتی جلوگیری خواهد کرد.
   وی تصریح کرد: اکثر متولیان بخش‌های مختلف، تنها به حوزه هدف خود می‌پردازند. از طرفی گاها دیده می‌شود که به گروهی در چند مرحله، کمک‌هایی تزریق می‌شود اما گروه دیگری به طور کامل از دریافت بسته‌های حمایتی محروم ماندند که نا هماهنگی از مسیر دفاتر توسعه محله قابل حل است.
   وی خاطر نشان کرد: این دفاتر با شناسایی افراد نیازمند و توزیع بسته‌ها از طریق معتمدین مردمی و همچنین استفاده از حضور خیرین و بنیادهای خیریه و کمک‌های ایشان، شرایط خوبی را برای افرادی که نیازمند واقعی هستند، فراهم آورده است.
   شهردار منطقه 10 مشهد اضافه کرد: همان‌طور که مشاهده می‌کنید در حال حاضر نیز بنیاد نیکوکاری ایرانیان به پای کار آمده و به تهیه 3000 هزار بسته‌ معیشتی برای چند منطقه محروم پرداخته است.
   وی حضور داوطلبین مردمی محلات هدف سازمان بازآفرینی در فرآیند بسته‌بندی، توزیع و شناسایی افراد نیازمند را سبب احیای اطمینان و اعتماد کم‌رنگ شده بین بخش‌های دولتی و خصوصی و مخصوصا عامه مردم دانست و تصریح کرد با این اقدام سازمان بازآفرینی و دفاتر تسهیل‌گری، تاحدودی این اعتماد کم‌رنگ شده، پررنگ می‌شود و این اعتماد تا حدودی به جو عمومی برمی‌گردد.
   حافظ با اشاره به اینکه یکی از مناطق هدف سازمان بازآفرینی، محله امام هادی مشهد است که جزو منطقه 10 شهرداری مشهد محسوب می‌شود، تبیین کرد: ما نیز در حد بضاعت خود، فضایی را برای بسته‌بندی بسته‌های معیشتی در اختیار سازمان بازآفرینی قرار دادیم و امیدواریم این کار، حداقل کمکی در جهت رفع بخشی از نیازهای معیشتی مردم باشد.

   تعداد بازدید: 86
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,694
  تعداد بازدید امروز : 147
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد