• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 90
   کد: 196766
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
   مدیر عامل سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

   بهره‌برداری از 1000 مترمربع طبقه منفی یک عرصه میدان شهدا

   گشایش و بهره‌برداری گذر ارتباطی توحید در ضلع غربی عرصه میدان شهدا که یکی از شریان‌های اصلی است، دسترسی ایمن عابرین پیاده از شمال به جنوب خیابان توحید و همچنین به عرصه میدان شهدا و بلعکس را تامین می‌کند.
   بهره‌برداری از 1000 مترمربع طبقه منفی یک عرصه میدان شهدا

   مدیرعامل سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد از آماده‌سازی و بهره‌برداری از 1000 مترمربع فضای طبقه منفی یک عرصه میدان شهدا خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، مجتبی شاکری‌روش با بیان این خبر اظهار کرد: کرویدور دسترسی به خط دو قطارشهری در طبقه منفی یک عرصه میدان شهدا توسعه یافته و به بهره برداری رسیده است.
   وی افزود: در این محدوده به جهت تسهیل دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو به ویژه توان‌یابان، از دو دستگاه آسانسور که دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو را میسر می‌سازد، استفاده شده است.
   مدیرعامل سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین با بهره‌برداری از این فضا راه پله‌های مربوط به خروج اضطراری که در آن تعبیه شده است نیز در مدار قرار گرفت که به لحاظ مباحث مربوط به پدافند غیرعامل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین ۶ باب واحد تجاری از طبقه منفی یک ساختمان توس نیز در دسترس مسافران خط دو قطارشهری قرار گرفت.
   شاکری‌روش از آماده سازی گذر ارتباطی توحید جهت بهره‌برداری خبر داد و خاطرنشان کرد: گشایش و بهره‌برداری گذر ارتباطی توحید در ضلع غربی عرصه میدان شهدا که یکی از شریان‌های اصلی است، دسترسی ایمن عابرین پیاده از شمال به جنوب خیابان توحید و همچنین به عرصه میدان شهدا و بلعکس را تامین می‌کند.
   وی اضافه کرد: گذر ارتباطی توحید نقش به‌سزایی در پیشگیری از تداخل عابر پیاده با مسیر خودرو و تامین ایمنی شهروندان دارد و باعث روان‌شدن ترافیک در دور رینگ میدان که شامل دو ورودی در دو سمت خیابان توحید است، می‌شود.
   مدیرعامل سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد گفت: طی چندماه آینده نصب و فعال سازی پل‌ها و آسانسورهای عابر پیاده در ضلع غربی عرصه میدان شهدا نیز انجام خواهد شد.

   تعداد بازدید: 90
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,323,384
  تعداد بازدید امروز : 150
  تعداد بازدید دیروز : 130
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/27 10:51
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد