• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 78
   کد: 197081
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
   گلایه فرماندار مشهد از کم توجهی دستگاه‌های عضو ستاد بازآفرینی شهرستان مشهد؛

   همه باید پای کار بازآفرینی شهر باشند

   این که مدیری با تاخیر در جلسه حاضر شود پذیرفته نیست. غیبت مستمر مدیران به هر دلیلی باعث تاسف است. اعضای ستادبازآفرینی و کمیته های 4گانه آن باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند.
   همه باید پای کار بازآفرینی شهر باشند

   فرماندار مشهد گفت: بازآفرینی وقتی نتیجه می‌دهد که همه دستگاه‌ها اجرایی عضو پای کار بیایند.
   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، سید محمدرضا هاشمی روز یکشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان مشهد که در محل فرمانداری مشهد برگزار شد افزود: امروز «ارائه و بررسی سند توسعه محله طرق» توسط دفتر توسعه محله طرق در ستاد بازآفرینی شهرستان مشهد ارائه شد اما تصویب و اجرای آن نیازمند این است که همه اعضای اصلی ستادبازآفرینی شهرستان به درک و شناخت دقیقی از شرایط برسند.
   وی افزود: وقتی دستگاه ها کوتاهی کنند تکلیف ستاد مشخص نیست. ستادبازآفرینی موتور محرک دستگاه‌های اجرایی است. وقتی دستگاهی از ستاد بازآفرینی عقب می‌افتد نباید این تصور به ‌وجود بیاید شهرداری کار را انجام می‌دهد
   هاشمی تاکید کرد: مردم از ما انتظار دارند که جلسات ما نتیجه داشته باشد و بتوانند نتایج آن را در زندگی خود بببینند. باید طبق یک برنامه مدون پیش برویم.
   فرماندار مشهد اضافه کرد: اعضای اصلی ستاد بازآفرینی باید طبق دستورالعمل‌های مصوب هیئت وزیران دولت عمل کنند. اگر نیاز است که در مواردی مدیران کل دستگاه‌ها در جلسات ستاد بازآفرینی شهرستان حضور داشته باشند باید حضور فعال و پیگیر داشته باشند. اگر قرار است معاون یا مدیر دیگری به عنوان نماینده جهت حضور در ستاد معرفی کنند باید شخصی دارای اختیارات کامل باشد.
   هاشمی خاطرنشان کرد: این که مدیری با تاخیر در جلسه حاضر شود پذیرفته نیست. غیبت مستمر مدیران به هر دلیلی باعث تاسف است. اعضای ستادبازآفرینی و کمیته های 4گانه آن باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند.
   وی تاکید کرد: اگر مدیری نماینده خود را در ستاد مشخص کند حق ندارد بعد از تصویب مصوبات در جلسات ستاد آن ها را زیر سوال ببرد و بگوید که مدیر قرار است این مساله را راسا پیگیری کند.
   معاون استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که غیبت مدیران در جلسات ستاد بازآفرینی شهرستان باعث شده که برای بسیاری از مدیران اجرایی ما شرح وظایف «دفاتر توسعه محله (تسهیلگری) » تعریف نشده است و هیچ آشنایی با عملکرد آن ها ندارند.
   هاشمی خاطرنشان کرد: برخی مدیران «کرونا» را بهانه ای برای عدم حضور می دانند در صورتی که مسئولین موظف اند با کار زندگی و کار کنند. با وجود «کرونا» باید بیشتر از قبل پای کار باشیم. مردم انتظار دارند نتیجه جلسات ما را ببینند.
   معاون استاندار خراسان رضوی اضافه کرد: خوشبختانه گزارش عملکرد نشان می دهد که اقدامات بسیار خوبی در دفاتر تسهیلگری صورت گرفته است. اما تحقق اهداف آن نیازمند همراهی و مشارکت تمام دستگاه‌ها است.  

   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,830
  تعداد بازدید امروز : 283
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد