• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 92
   کد: 197494
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   شهردار منطقه سه مشهد شهرداری مشهد:

   پروژه‌های دفاتر توسعه محله از دل مشارکت مردم بیرون می‌آید

   شهردار منطقه سه مشهد گفت: آمادگی لازم را جهت اجرای پروژه‌های مختلف اعتماد ساز و مشارکت محور دفاتر توسعه محله را در منطقه داریم.
   پروژه‌های دفاتر توسعه محله از دل مشارکت مردم بیرون می‌آید

   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، حجت فرقانی شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: در یک سال گذشته در منطقه سه ۴ دفتر تسهیل‌گری سازمان بازآفرینی فضاهای شهری کار خود را آغاز کرده‌اند که با ارتباط مستمر با ساکنین محلات پروژ‌ه‌هایی را تعریف کردند که از دل نظرات خود مردم بیرون می‌آید.
   وی ادامه داد: امید داریم بتوانیم با اجرای پروژه‌های مختلف در قالب تسهیلی‌گری دفاتر توسعه محله مشکلاتی را که در سطح محلات وجود با همکاری خود شهروندان تسهیل کنیم.
   شهردار منطقه سه شهرداری مشهد افزود: دو دفتر تسهیل‌گری ما در محله بلال و بهمن انصافا ارتباط خوبی را با شهرداری و مردم ایجاد کردند و اعضا اجتماعی شورای محلات نیز به کمک آنان آمدند و ما نیز به عنوان شهرداری منطقه با برگزاری جلسات سه جانبه در کنار مردم و دفاتر توسعه محله بوده‌ایم.
   فرقانی تاکید کرد: ما بر اساس استانداردهایی که لازمه هر پروژه شهری است، پروژه‌های خود را تعریف کردیم. در حال حاضر کلنگ‌زنی چند پروژه در این منطقه زده شد که از جمله این پروژه‌ها می‌توان به پیاده‌رو سازی، جمع‌آوری آب‌های سطحی و بهسازی پارک محلی اشاره کرد.

   وی با بیان اینکه پروژه‌های دیگری را نیز در دست اقدام قرار داده‌ایم، بیان کرد: این پروژه‌ها در مرحله طراحی و پیاده‌سازی هستند. زمانی که به تصویب برسند شهرداری منطقه کاملا در اجرای این پروژه‌ها آمادگی لازم را دارد.

   شهردار منطقه سه گفت: یکی از موضوعات مهمی که در اجرای پروژه‌های خود داریم مشارکت مردمی است که مردم پا به پا ما به واسطه حضور دفاتر توسعه محله پای کار آمدند. اگر مشارکت مردم نبود ما نتیجه مدنظر خود را از اجرای این پروژه‌ها اخذ نمی‌کردیم.

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,323,472
  تعداد بازدید امروز : 238
  تعداد بازدید دیروز : 130
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/27 10:51
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد