• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 110
   کد: 200062
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   فرماندار مشهد در اولین نشست گفت و گوهای محله؛

   شاهد اتفاقات خوبی در ساماندهی شهرک شهید بهشتی با مدیریت شهرداری خواهیم بود

   فرماندارمشهد با اشاره به این که شهادت می دهم مدیریت شهری مشهد، شهر را تبدیل به یک کارگاه سازندگی کرده است گفت: باتوجه به این موضوع شاهد اتفاقات خوبی در ساماندهی شهرک شهید بهشتی با مدیریت شهرداری خواهیم بود.
   شاهد اتفاقات خوبی در ساماندهی شهرک شهید بهشتی با مدیریت شهرداری خواهیم بود

   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، سید محمدرضا هاشمی پنجشنبه شب در اولین نشست گفت و گوهای محله که با حضور شهردار، مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهری شهرداری مشهد و جمعی از ساکنان شهرک بهشتی در زمین ورزشی این شهرک برگزار شد افزود: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری بحث توجه به مناطق کم برخوردار شهر مشهد است که این موضوع جزو سیاست های دولت نیز هست.
   وی اضافه کرد: در حال حاضر دفاتر تسهیل گری برای جلب مشارکت شهروندان جهت احیای بافت های ناکارآمد و فرسوده با مشارکت شهرداری مشهد در 32 محله از مشهد راه اندازی شده است که بیشتر این دفاتر از سوی مدیریت شهری مشهد فعال شده اند.
   وی با بیان این که مشهد هشتمین شهرستانی است که توفیق خدمت در آن را دارم و همه شهرداران این شهرها پای کار بودند، اظهارکرد: انصافا شهرداری ای ندیدم که به این میزان پای کار باشد، برخی از شهرداران حتی شاید با خود استاندار نیز نشست نداشته باشند و بگویند ما مستقیم به وزارت کشور یا شورای شهر پاسخگو هستیم اما آقای کلائی یک فرد کاملا متواضع ،فعال و پای کار هستند و هرجا ورود پیدا کرده اند، کار و تلاش شده است.
   هاشمی تصریح کرد: درطول یکسال گذشته که توفیق خدمت در شهر مشهد را داشته ام آقای کلائی در هرجلسه ای حضور داشته مدافع حق مناطق کم برخوردار بوده است و در همین راستا، شهادت می دهم که شهردار مشهد با تلاش همکارانشان شهر را تبدیل به یک کارگاه سازندگی کرده اند.
   فرماندار مشهد با اشاره به این که با همکاری شهرداری مشهد مشکلات مرتبط با شهرک شهید بهشتی و پردیس را به صورت خاص پیگیری خواهیم کرد ادامه داد: مطمئنم با مدیریت خوب آقای کلائی شاهد اتفاقات خوبی در این شهرک خواهیم بود و اگر ساکنان یک قدم در راستای ساماندهی این شهرک بردارند، شهرداری مشهد 10 قدم در این مسیر برخواهد داشت.

   منبع/پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد 

   تعداد بازدید: 110
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,757
  تعداد بازدید امروز : 210
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد