• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 47
   کد: 203874
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
   سرپرست معاونت و سازمان اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   اجرای پروژه های جدید برای ارتقا سطح کیفی زندگی مردم در شهرک شهید بهشتی و پردیس

   سرپرست معاونت و سازمان اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مشهد گفت: در تلاش هستیم بتوانیم در شهرک شهید بهشتی و پردیس، پروژه هایی را تعریف کنیم تا سطح و کیفیت زندگی جمعی شهرک افزایش پیدا کند.
   اجرای پروژه های جدید برای ارتقا سطح کیفی زندگی مردم در شهرک شهید بهشتی و پردیس

   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، مهدی حاتمی در حاشیه بازدید از شهرک شهید بهشتی و پردیس مشهد، اظهار کرد: مدتی است که تمرکز شهرداری بر موضوع بازآفرینی فضاهای شهری به ویژه در مناطق کم برخودار و پیرامون شهر است.
   وی افزود: با تشکیل سازمان بازآفرینی، بر روی محلات متعددی به عنوان محلات هدف بازآفرینی فعالیت خواهیم کرد. محله شهرک شهید بهشتی و پردیس با مشکلات ساختاری و مسائل شهرسازی و زیست محیط بسیاری دست به گریبان است.
   سرپرست معاونت و سازمان اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مشهد بیان کرد: تصمیمی که شورای تامین شهرستان مشهد برای تخریب دیوار بین این دو شهرک گرفت، یک تصمیم کلیدی بود که راه را برای بازآفرینی فضاهای شهرک باز کرده است.
   حاتمی تصریح کرد: امروز با حضور همکاران مشاور در طرح تفضیلی، مدیرعامل و همکاران سازمان بازآفرینی و همکاران تامین کننده بودجه های مرکز با فضای این شهرک و دغدغه های موجود در این رابطه آشنا شدند تا بتوانیم در این مکان پروژه هایی را تعریف کنیم تا سطح و کیفیت زندگی جمعی شهرک را افزایش دهیم.
   وی اضافه کرد: امید داریم ماحصل تلاش هایی که همکاران ما در این منطقه انجام می دهند، به خلق فضاهای جدید و رسیدن به هدف خود که بازآفرینی فضای شهری شهرک شهید بهشتی و پردیس منجر شود.
   سرپرست معاونت و سازمان اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مشهد با بیان اینکه بازآفرینی یک فرآیند مردمی و مشارکتی است، اضافه کرد: بازآفرینی اقدامی نیست که آن را از بالا و به صورت دستوری نگاه کنیم؛ بلکه باید مشارکت مردمی را به صورت کامل در آن دخیل کنیم.
   حاتمی در خصوص حمایت معاونت اقتصادی در حوزه بازآفرینی شهرک بهشتی و پردیس، گفت: معاونت اقتصادی شهرداری نیز به عنوان یکی از بخش های پشتیبان در این حرکت کلی وظیفه خود را انجام خواهد داد. ما به عنوان تامین کننده منابع و پشتیبان سازمان بازآفرینی حضور خود را اعلام می کنیم.
   وی ادامه داد: امید داریم پیشنهادات مجموعه مشاور و همکاران ما در معاونت اقتصادی به خلق به فضاهای جدید منجر شود و معاونت اقتصادی نیز در این راستا نقش خود را به خوبی ایفا خواهد کرد. 

   منبع/پایگاه اطلاع رسانی شهرداری 

   تعداد بازدید: 47
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,816
  تعداد بازدید امروز : 269
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد