• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 36
   کد: 204183
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد؛

   نقش حیاتی حضور مردم در اصل موضوع بازآفرینی

   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر اسلامی شهر مشهد گفت: تجربیات جامعه نشان داده که در عرصه های مختلف موفقیت حاصل نخواهد شد؛ مگر آنکه مردم پای کار آیند. باید به قدرت مردم باور داشته باشید؛ این قدرت در اصل موضوع بازآفرینی شهری نقش حیاتی دارد.
   نقش حیاتی حضور مردم در اصل موضوع بازآفرینی

   به گزارش روابط عمومی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، احمد نوروزی در بیستمین جلسه شورای شهرداران با حضور شهردار و رییس شورای شهر و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شده بود، اظهار کرد: ایران بر روی خط زلزله خیز آلپ-هیمالیا قرار گرفته به همین دلیل هرسال یک زلزله بزرگ رخ می دهد و به طور میانگین هر 10 سال یک بار یک زلزله بسیار بزرگ ایجاد می شود.
   وی افزود: کشور ما حدود یک درصد جمیعت دنیا را دارد؛ اما 6 درصد تلفات جانی ناشی از زلزله در کشور ما رخ می دهد و این امر بسیار ناپسند است.
   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر اسلامی مشهد بیان کرد: اگر زلزله ای رخ دهد، فاجعه بزرگی در مشهد رخ می دهد. هر حادثه ای رخ دهد، انرژی زیادی را برای بهبود شرایط به هدر خواهد داد. تجربیات جامعه نشان داده که در عرصه های مختلف موفقیت حاصل نخواهد شد؛ مگر آنکه مردم پای کار آیند.
   نوروزی خاطرنشان کرد: در طرح نوسازی محله قلعه آبکوه پول در دسترس بود؛ اما به ‌دلیل عدم همراهی مردم طرح‌ ها پیشرفت چندانی نداشته است.
   وی با اشاره به ضرورت برگزاری جلسات کمیته نظارتی با حضور مدیران دفاتر و مدیران مرتبط، تصریح کرد: هر منطقه باید یک نماینده به دفاتر تسهیلگری معرفی کند تا پیگیر موضوعات مهم باشد. باید به قدرت مردم باور داشته باشید؛ این قدرت در اصل موضوع بازآفرینی شهری نقش حیاتی دارد.
   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر اسلامی مشهد خطاب به شهرداران مناطق، گفت: شما باید به عنوان صاحبان شهر و به نمایندگی از شهردار از دفاتر تسهیل گری کار بخواهید و باید نقش خود را به عنوان کارفرما به خوبی ایفا کنید.

   منبع/پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

   تعداد بازدید: 36
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,841
  تعداد بازدید امروز : 294
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد