• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 205617
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
   شهردار مشهد مطرح کرد؛

   همکاریهای آستان قدس رضوی با شهرداری مشهد برای خدمت رسانی به مردم کم نظیر است

   شهردارمشهد، با اشاره به طرح بازآفرینی فضاهای شهری و بافت های فرسوده مناطق کم برخوردار گفت: همکاریهای آستان قدس رضوی با شهرداری مشهد برای خدمت رسانی به مردم به ویژه ساماندهی مناطق کم برخوردار برای تحقق شعار "یک حاشیه کمتر صدها فرصت بیشتر" کم نظیر است.
   همکاریهای آستان قدس رضوی با شهرداری مشهد برای خدمت رسانی به مردم کم نظیر است

   به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، محمد رضا کلائی، عصر امروز در نشست بررسی طرح های بازآفرینی شهرک شهید بهشتی و همچنین بازدید از اقدامات انجام شده در این شهرک که با حضور معاونان شهردار و جمعی از مدیران شهری انجام شد، افزود: یکی از خواسته های ساکنان این شهرک، تخریب دیوار حائل میان شهرک شهید بهشتی و شهرک پردیس بود که پس از سالها با همکاری فرمانداری مشهد انجام شد.
   وی افزود: پس از تخریب این دیوار عملیات جدول گذاری و احداث آیلند میانی در این محل انجام و طرح جامع ساماندهی و بازآفرینی شهرک شهید بهشتی از سوی دفتر تسهیل گری تهیه و پس از تائید اکنون آماده اجرایی شدن است.
   کلائی اضافه کرد: مرمت و بازسازی جداول و روکش آسفالت معابر داخل شهرک، احداث کانال جمع آوری آب های سطحی، بازسازی پیاده روها، ساماندهی میدان واقع در شهرک، تجهیز و بازپیرایی فضاهای سبز و فضای بازی کودکان، ساماندهی بازار ماهی فروشان، تجهیز زمین ورزشی روباز، ایجاد سالن ورزشی برای بانوان و همچنین ساماندهی پارکینگ های داخل شهرک، بخشی از طرح های پیش بینی شده برای ساماندهی شهرک شهید بهشتی است.
   وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از طرح های مذکور نهایی شده و آماده اجرا شدن است، ادامه داد: بر این اساس، از بخش های مختلف به ویژه سازمان بازآفرینی شهری و همچنین شهرداری منطقه شش می خواهم که اجرای این طرح ها را به سرعت در دستور کار قراداده و تا پایان امسال به سرانجام برسانند.
   همکاریهای آستان قدس رضوی با شهرداری مشهد برای خدمت رسانی به مردم کم نظیر است
   شهردار مشهد در ادامه با تقدیر از همراهی و همکاریهای آستان قدس رضوی به ویژه حجت الاسلام مروی، تولیت آستان قدس خاطرنشان کرد: بسیاری از پروژه های شهری به ویژه برای ساماندهی مناطق کم برخوردار با همکاری آستان قدس و حمایت های تولیت محترم قابلیت اجرا پیدا کرده است.
   وی افزود: اگر حمایت های حجت الاسلام مروی و مجموعه آستان قدس در اجرای ۱۲ پروژه بزرگ شهری در شهرک های شهید رجایی و باهنر با شعار «یک حاشیه کمتر صدها فرصت بیشتر»نبود این پروژه ها آغاز نمی شد.  

   منبع/پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

   تعداد بازدید: 46
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,804
  تعداد بازدید امروز : 257
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد