• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 156
   کد: 206768
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
   نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی؛

   دفاتر تسهیلگری مشهد می تواند الگوی خوبی در کشور باشد

   نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مشاوران در حال تهیه طرح تفصیلی هستند تا بتوانند آن را در یک پروسه زمانی مشخص ارائه دهند. این طرح با نقش محوری خود اهالی محله ایجاد شده و وظیفه دستگاه خدماتی، پشتیبانی از این طرح است.
   دفاتر تسهیلگری مشهد می تواند الگوی خوبی در کشور باشد

   به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، جواد کریمی قدوسی در خصوص فعالیت دفاتر تسهیل گری اظهار کرد: آنچه به عنوان نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از آن مطلع هستیم، این است که یکی از مشکلات سکونت گاه های مشهد، مناطقی است که از امکانات لازم برخوردار نبودند و شهر در این مناطق براساس طرح مصوب مشاور پیش نرفته به همین دلیل مشکلات زیادی ایجاد شده است.
   وی افزود: جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر در این منطقه سکونت دارند و راه های مختلفی برای بازآفرینی این سکونت گاه ها وجود دارد. در این راستا شهرداری مشهد دفاتر تسهیل گری ایجاد کرده که امروز از یکی از آن ها بازدید صورت گرفت. در این دفاتر افراد با انگیزه و همیشه فعال در صحنه به مطالعات عمیق علمی، اجتماعی و فرهنگی مشغول هستند و تاکنون اطلاعات خوبی از این محلات کسب کرده اند و این دفاتر می توانند الگوی خوبی برای کل کشور باشند.
   نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال حاضر مشاوران در حال تهیه طرح تفصیلی هستند تا بتوانند آن را در یک پروسه زمانی مشخص ارائه دهند. این طرح با نقش محوری خود اهالی محله ایجاد شده و وظیفه دستگاه خدماتی، پشتیبانی از این طرح است.
   کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: امروز به اتفاق رئیس کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی و معاونان وزیر راه و شهرسازی از حاشیه شهر بازدیدی صورت گرفت و مقرر شد تا دو هفته آینده نیز همین تیم مجدد با حضور شهردار مشهد و استاندار جدید در محل مستقر و مشکلات موجود در منطقه احصا شود.
   وی اضافه کرد: ضمن اینکه وزارت خانه ها نیز در چارچوب بودجه سالانه، ردیف های مختلفی دارند که برخی از آن ها باید تقویت شود همچنین سهم درآمدی استان خراسان رضوی نیز باید برجسته شود.
   منبع/پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,310,780
  تعداد بازدید امروز : 24
  تعداد بازدید دیروز : 121
  آخرین به روزرسانی : 1400/06/27 13:28
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد