• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 35
   کد: 208346
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
   با هدف استفاده ازظرفیت های قانونی برای تسریع بازآفرینی بافت های فرسوده انجام شد؛

   بازدید نمایندگان مردم مشهد در مجلس، از دفاتر تسهیلگری محله 22 بهمن و نوده

   با هدف استفاده از ظرفیت های قانونی برای تسریع بازآفرینی بافت های فرسوده شهر، نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، از دفاتر تسهیلگری محله 22 بهمن و نوده بازدید کردند.
   بازدید نمایندگان مردم مشهد در مجلس، از دفاتر تسهیلگری محله 22 بهمن و نوده

    به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، جواد کریمی قدوسی و فاطمه رحمانی نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در بازدید از دفاتر تسهیل گری 22 بهمن و نوده که با همراهی مجتبی شاکری روش، مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد انجام شد از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این دفاتر در جلب مشارکت مردم برای احیاء و بازآفرینی بافت های فرسوده و ناکارآمد این محلات قرار گرفتند.
   در این بازدید، مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد، گزارشی از اقدامات این سازمان و همچنین جزئیات بسته های تشویقی درنظر گرفته شده برای جلب مشارکت بیشتر شهروندان در بازگشایی معابر و نوسازی بافت های فرسوده از جمله پروانه رایگان، تسهیلات بانکی و...ارائه داد.
   کریمی قدوسی در این بازدید ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده از سوی شهرداری مشهد برای بازآفرینی بافت های فرسوده به ویژه محلات حاشیه شهر اظهارکرد: برنامه ریزی های مدیریت شهری برای کاهش مشکلات حاشیه شهر به ویژه بسته های تشویقی قابل توجه و تاثیر گذار است و ما نیز از آن حمایت می کنیم اما برای به سرانجام رسیدن این برنامه ها سایر دستگاه نیز باید در این مسیر همکاری مناسبی داشته باشند.
   وی افزود: در این خصوص و برای ایجاد هماهنگی بیشتر بین بخشی و مشارکت سایر دستگاه ها در بازآفرینی محلات و کاهش مشکلات مناطق حاشیه ای جلساتی را با حضورمسئولان کشوری، نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و مدیران شهری و استانی برگزار خواهیم کرد.
   همچنین فاطمه رحمانی دیگر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اقدامات سازمان بازآفرینی شهری شهرداری مشهد و دفاتر تسهیل گری برای کاهش مشکلات بافت های فرسوده و مناطق حاشیه ای این شهر گفت: فعالیت های خوبی از سوی شهرداری و شورای شهر مشهد برای کاهش مشکلات مناطق حاشیه ای و بافت های ناکارآمد انجام شده که می تواند گسترش یابد اما با توجه به گستردگی موضوع سایر دستگاه ها نیز باید به این مسئله ورود پیدا کنند.

   منبع/پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

   تعداد بازدید: 35
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  شرکت بازآفرینی شهری ایران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,311,706
  تعداد بازدید امروز : 159
  تعداد بازدید دیروز : 199
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/03 08:11
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه 8 (کوچه سجادی) پلاک37 - کد پستی:9133633163

  تلفن :051-31294832
  فاکس :051-32244324
  رایانامه :bazafarini@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد